YASAL UYARI!!

Saydam Hukuk Bürosu

YASAL UYARI!!

Yasal Uyarı

Saydam Hukuk Bürosu müvekkillerine çok çeşitli alanlarda hukuki hizmet vermektedir. Bu bağlamda, Saydam Hukuk Bürosu tarafından www.saydamhukukdanismanlik.com(“İnternet Sitesi”) ve/veya sair platformlarda paylaşılan her türlü bilgi, belge ve açıklama mevcut ve potansiyel müvekkillerimiz ile mevcut ve potansiyel iş ortaklarımız ve çalışma arkadaşlarımızın bilgilendirilmesi amacı taşımaktadır.

İşbu İnternet Sitesi ile paylaşılan iletişim kanalları aracılığıyla Saydam Hukuk Bürosu ile iletişime geçilmesi ve/veya İnternet Sitesi’nin ziyaret edilmesi ile hiçbir surette avukat-müvekkil ilişkisi tesis edilmez.

İnternet Sitesi ve sair platformlarda paylaşılan bilgi ve belgelere istinaden hukuki bir karar almadan önce bir hukuk profesyoneline danışılması tavsiye olunur. Aksi şekilde alınan hiçbir hukuki karardan ve/veya mevzubahis bilgi ve belgelerde yer alan hata, eksiklik ve benzeri durumlardan Saydam Hukuk Bürosu sorumlu tutulamaz.

Saydam Hukuk Bürosu İnternet Sitesi ve diğer platformlar başta olmak üzere her türlü iş ve açıklamaları 1136 sayılı Avukatlık Kanunu, Türkiye Barolar Birliği tarafından belirlenmiş meslek kuralları ve etik kurallara uygun şekilde yürütmekte olup avukatlık reklam yasağının aşılmasından rüşvet ve yolsuzluğa her nevi hukuksuz mesleki davranışın karşısında durmaktadır.

İnternet Sitesi’nde ve sair platformlarda yer alan bilgi, belge, açıklama, görsel ve sair unsurlardan doğan her türlü hak münhasıran Saydam Hukuk Bürosu'na ait olup Saydam Hukuk Bürosu'nun izni olmaksızın kullanılamaz.

 

Ücretli Danışmanlık Hattı